Повна назва документа державного планування:

Проект детального плану території для нового будівництва автозаправного комплексу (АЗК) та автогазозаправного пункту (АГЗП) за межами смт Брацлав Немирівського району Вінницької області.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Немирівська районна державна адміністрація.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території для нового будівництва автозаправного комплексу (АЗК) та автогазозаправного пункту (АГЗП) за межами смт Брацлав Немирівського району Вінницької області розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 12 липня 2019 року на сайті Немирівської районної державної адміністрації (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та триватиме до 12 серпня 2019 року.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – 23 липня 2019 року о 15:00 год за адресою Зал для засідань Брацлавецької селищної ради по вул.Енгельса, смт Брацлав Немирівського району Вінницької області.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Немирівська районна державна адміністрація.

Адреса: 22800,  Вінницька обл.,  м. Немирів,  вул. Горького, 84

Телефон: +380 (4331) 20968

сайт: https://www.nemyriv-rda.gov.ua/

Контактна особа: перший заступник голови Немирівської районної державної адміністрації Вінницької області - Урбанський Богдан Петрович.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Немирівська районна державна адміністрація.

Адреса: 22800,  Вінницька обл.,  м. Немирів,  вул. Горького, 84

Телефон: +380 (4331) 20968

сайт: https://www.nemyriv-rda.gov.ua/

Строк подання зауважень і пропозицій  становить  30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває з 12 липня до 12 серпня  2019 року включно.