27 травня 2019 року головою районної державної адміністрації було прийнято розпорядження № 105 "Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років".

Даним розпорядженням затверджено план заходів з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років та визначено склад районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та його стабільного проходження.

12 липня 2019 року о 10.00 год. під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Урбанського Б.П. відбулось перше засідання районного оперативного штабу.

Начальник управління економіки районної державної адміністрації Яхно О.М. доповів про стан виконання плану заходів з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019 - 2020 років.

Про хід підготовки до роботи в опалювальному сезоні також доповіли Тиличкун Г.В. – в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації; Ткачук П.В. – головний лікар КНП «Немирівська центральна районна лікарня Немирівської районної ради»; Рибалко В.І. – заступник головного лікаря КНП «Центр ПМСД Немирівської районної ради».

Всі питання, що були порушені в ході засідання були взяті до відома членами районного оперативного штабу. За результатами засідання видано протокольне доручення із визначенням відповідних завдань та відповідальних виконавців.

Управління економіки районної