12.07.2019 року відбулася чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через електронну систему Prozorro, яку проводив голова районної державної адміністрації Юрій Миколайович Погорелюк.

На нараді були присутні: перший заступник голови районної державної адміністрації Б. П. Урбанський,

начальник управління економіки районної державної адміністрації О. М. Яхно, начальник фінансового управління районної державної адміністрації В. М. Яремко, головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Г. В. Тиличкун, бухгалтер КНП "Немирівська центральна районна лікарня Немирівської районної ради"           С. М. Сидоренко, головний бухгалтер КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради Вінницької області" Г. П. Павленко.

Розпорядники бюджетних коштів доповіли по закупівлях за період з 05.07.2019 року по 11.07.2019 року.

Так, КНП "Немирівська центральна районна лікарня Немирівської районної ради" за вказаний період укладено угоди по таких закупівлях:

- лабораторні реактиви - угода з ФОП РУЖИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ на суму - 69210,04 грн. Планова сума закупівлі 70000 грн., сума економії становить – 789,96 грн.

- вироби медичного призначення - угода з ФОП "КОВАЛЕНКО ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА" на суму 16240 грн. Планова сума закупівлі 37000 грн., сума економії становить – 20760 грн.

По закупівлі пральна машина ATLANT СМА 70С108 (або еквівалент) на заплановану суму 14200 грн., планову кількість 2 шт. – допорогова закупівля, проходить період підписання угоди. В торгах взяв участь                            1 учасник - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮГХОЛОДТОРГ". Сума пропозиції складає 13608 грн., сума економії становитиме 592 грн. Учасник пропонує пральні машини ATLANT СМА 70С108 по ціні 6804 грн.

По закупівлі яйце куряче столове 1 категорії триває процес " пропозиції розглянуті ". В торгах взяв участь 1 учасник: ТОВ Мир-Продуктів сума пропозиції – 2600 грн., сума економії складає – 800 грн. Пропонує 2000 шт. по ціні 1,30 грн. за одиницю. Учасника визнано переможцем.

По закупівлі овочі триває процес "пропозиції розглянуті". Взяв участь 1 учасник: СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "БЕРЖАН П. Г." сума пропозиції – 10500 грн., сума економії складає – 240 грн. Пропонує: 500 кг картоплі по ціні 14,28 грн., 200 кг капусти по ціні 7,20 грн., 100 буряка по ціні 9,60 грн., 50 кг цибулі по ціні 12 грн., 30 кг моркви по ціні 12 грн. Учасника визнано переможцем.

По закупівлях: кабель самонесучий, наконечник алюмінієвий, провід мідний; автоматичний вимикач, лічильник, коробка КДЕ-У; електричні товари триває період подання пропозицій до 12.07.2019 року, по закупівлі вінчестер триває період подання пропозицій до 15.07.2019 року

Відділом освіти за вказаний період завершених закупівель не було.

По закупівлі меблі для початкової школи (нова українська школа) незавершена переговорна процедура на заплановану суму 223230 грн., заплановану кількість – 15 шт. з ТОВ "БРІК-М".

Так, КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради Вінницької області", за вказаний період, оприлюднено звіт про укладену угоду:

- послуги з поточного ремонту підлоги, стелі та стін приміщення Райгородської ЛА ЗПСМ КНП «Центру ПМСД» за адресою: вул. Миру буд. 20, с. Райгород, Немирівського району, Вінницької область – угоду укладено з фізичною особою підприємцем Бондаровський Володимир Володимирович на суму 15511 грн.

По закупівлі катетери нелатон триває період "пропозиції розглянуті".

В торгах взяло участь 3 учасника: 1) ТОВ "Торговий Дім "ВОЛЕС" сума пропозиції – 2478 грн., сума економії становитиме – 1722 грн. Пропонує             840 шт. по 2,95 грн. 2) РОЖЕЦЬ ЛЮДМИЛА СТАНІСЛАВІВНА сума пропозиції - 3242,40 грн., сума економії становитиме – 957,60 грн. 3) ТОВ "БАДМ-Б" сума пропозиції - 3250,80 грн., сума економії становитиме – 949,20 грн. Було визнано переможцем учасника: ТОВ "Торговий Дім "ВОЛЕС" сума пропозиції – 2478 грн., сума економії становила б – 1722 грн. Однак пропозицію відхилено. Переможцем визнано наступного учасника РОЖЕЦЬ ЛЮДМИЛУ СТАНІСЛАВІВНУ сума пропозиції - 3242,40 грн., сума економії становитиме – 957,60 грн.

По закупівлі комп’ютер в комплекті (системний блок, монітор, клавіатура, миша, операційна система, джерело безперебійного живлення) триває процес "пропозиції розглянуті" – визнано переможцем учасника ТОВ "КомпаКом" сума пропозиції 7989 грн., сума економії становитиме –               1611 грн. В торгах взяло участь 3 учасника: 1) ТОВ "КомпаКом" сума пропозиції 7989 грн., сума економії становитиме – 1611 грн. 2) ФОП "МІЩЕНКО ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА" сума пропозиції 8495 грн., сума економії становитиме – 1105 грн. 3) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРДЕН ЕЛЕКТРОНІКС" сума пропозиції                  9599 грн., сума економії становитиме – 1 грн.

По закупівлі лікарські засоби для надання невідкладної медичної допомоги проходить етап "класифікації переможця". В торгах взяв участь 1 учасник: ТОВ "БАДМ-Б" первинна сума пропозиції - 11222,26 грн., сума економії становитиме – 1877,74 грн. Учасник очікує рішення.

Голова районної державної адміністрації Погорелюк Юрій Миколайович в черговий раз наголосив про необхідність використання системи електронних закупівель під час проведення закупівель за кошти державного та місцевого бюджетів з метою максимальної ефективності використання бюджетних коштів та їх економії та обов'язковому додержанню законодавства щодо здійснення закупівель .

Управління економіки райдержадміністрації