Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Київською школою економіки (далі-КШЕ) за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах" (TARAS), реалізовується навчальний курс "Фахівець з публічних закупівель для місцевого самоврядування, державних адміністрацій та органів виконавчої влади".

Мета курсу – підвищення рівня обізнаності фахівців сфери публічних закупівель. Навчальний курс розраховано для суб'єктів сфери задіяних у закупівельній діяльності органів місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад, державних адміністрацій, представників центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів, органів влади та їх підрозділів в регіонах та у відповідності до вимог Професійного стандарту "Фахівець з публічних закупівель" (Наказ Мінсоцполітики від                  18.02.2019 року №234).

Програма навчального курсу поєднує у собі міжнародні підходи до організації процесу закупівель, стандарти викладання КШЕ та сучасні вимоги до закупівель у сфері професійної підготовки і знань та охоплює наступні теми: перші кроки в закупівлях, аналіз внутрішніх потреб замовника, робота з ключовими даними, закупівлі за рахунок зекономлених коштів, планування закупівель, аналіз ринку закупівель, оцінка очікуваної вартості, підготовка тендерної документації та проекту договору, типові порушення законодавства, робота в електронній системі закупівель, закупівля робіт у сфері будівництва, тощо.

Навчання за програмою розпочинається 19 серпня 2019 року та відбуватиметься за змішаною моделлю викладання. Програмою передбачено 11 онлайн модулів, зокрема лекції, вебінари та тестування в режимі онлайн, а також 2 модулі з практичних занять, спрямованих на засвоєння та узагальнення отриманих навичок з викладачами та колегами з курсу. Після закінчення навчання учасники мають можливість отримати відповідний сертифікат щодо успішного проходження навчального курсу "Фахівець з публічних закупівель для місцевого самоврядування, державних адміністрацій та органів виконавчої влади".

Зарахування на курс відбувається за результатами конкурсу з можливістю отримання безкоштовних стипендій. За рахунок стипендії покривається вартість навчання на курсі, витрати на транспорт та проживання учасників під час проведення модулів з практичних занять.

Подача документів для прийняття участі у конкурсі здійснюється до 9 серпня 2019 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті КШЕ за посиланням: www.ukraine-learns.org.

З питань подачі заявки на конкурс звертатись до контактної особи Олени Стародубцевої: тел.067 434 7205, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..