Сьогодні,  голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк провів  чергову нараду, щодо подальшого функціонування Ситковецького та Брацлавського підрозділів Немирівської ЦРЛ.

Участь у нараді взяли : голова Ситковецької ОТГ Михайленко В.М., головний лікар Немирівської ЦРЛ Ткачук П.В., заступник Брацлавського селищного голови  Марчук  А.О.,

працівники лікувальних установ, голови, секретарі, депутати  сільських рад, підприємці, громадськість  населених пунктів жителів, яких обслуговують дані лікувальні заклади.

Вході наради обговорювались питання щодо функціонування та подальшої долі Ситковецького та Брацлавського підрозділів Немирівської ЦРЛ. У обговоренні даного питання взяли участь усі присутні та висловили свою думку з вирішення даного питання.

Голова районної державної адміністрації Погорелюк Ю.М. запропонував усім присутнім долучитись до участі в обговоренні даного  питання та надати свої конкретні пропозиції щодо подальшого функціонування лікувальних закладів.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації