З метою вирішення проблем збереження та відтворення родючості земель державної форми власності у Вінницькій області затверджено рішенням  37 сесії  обласної ради  7-го скликання   від 5 березня 2019 року   № 754  «Програму збереження та відтворення родючості ґрунтів земель  державної форми власності у Вінницькій області на 2018 - 2022 роки»,  яка оприлюднена на сайті.

У Програмі визначено ключові заходи, які необхідно вжити для досягнення пріоритетних завдань розвитку Вінниччини у 2018-2022 роках для досягнення запланованих показників у галузі сільського господарства та поліпшення стану ґрунтів земель державної форми власності. Програма спрямована на проведення хімічної меліорації закислених ґрунтів, а також проведення організаційних заходів та фінансову підтримку сільгоспвиробників-землекористувачів шляхом відшкодування витрат, понесених на вапнування кислих ґрунтів.

Для визначення сільгосппідприємств, яким надаватимуться кошти для відшкодування оплати проведення робіт з хімічної меліорації кислих ґрунтів, при Департаменті АПР, екології та природних ресурсів створена обласна конкурсна комісія.

В зв’язку з надходженням коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми, всі бажаючі які користуються землями державної форми власності та відповідають вимогам Програми можуть отримати  відшкодування на проведені роботи.

Отримати додаткову інформацію та подати документи  можна до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 15а (0432) 67-08-34

Порядок надання коштів: Додаток_розкислення.docx

Відділ агропромислового розвитку