Здоров’я — це найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним  і щасливим. Здоровим потрібно бути з раннього дитинства, добре здоров’я дається Богом та батьками, але зберігати його мусить кожен сам. Не можна розраховувати на те, що можна залишитися здоровим, зовсім не докладаючи до цього ніяких зусиль.

Здоров’я в усі часи вважалося найвищою цінністю, що є важливою складовою активного творчого життя, радості та благополуччя людини. Тому одним із приорітетних напрямків нашої держави є турбота про життя та здоров’я підростаючого покоління, майбутнього нашої нації.

Немирівська районна державна адміністрація у співпраці з об’єднаними територіальними громадами приділяють велику увагу питанню оздоровлення та відпочинку дітей та молоді Немирівського району.

Так у літку 2019 року 16 дітей нашого району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки  відпочивали в УДЦ «Артек» м.Київ, 4 дітей -  відпочивали в МДЦ «Молода гвардія» м.Одеса

16 дітей, учнів Немирівської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернат ім.М.О.Некрасова та 2 дітей Ситковецької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернат відпочивали в Америці, 5 дітей - в Італії за рахунок Міжнародного дитячого фонду.

26 дітей, учнів Немирівської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернат ім. М.О.Некрасова, 42 дитини вихованців Ситковецької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату та  78 дітей району,  які потребують особливої соціальної уваги та підтримки знаходились на  відпочинку в Ренійській міжгосподарській дитячій установі «АІСТ» (Одеська обл., Кілійський р-н, с.Приморське), з них 17 дітей з Райгородської ОТГ та 8  дітей з Ковалівської ОТГ.

9 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки відпочивали в Вінницькій дитячо-юнацькій спортивно-оздоровчій базі «Колос».

42 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з Немирівської ОТГ знаходилися на оздоровленні та відпочинку в дитячому оздоровчому закладі «Авангард - Юність».

В районі працювали 8 пришкільних таборів, в яких  відпочили 1118 дітей.

Організовано та проведено відпочинок дітей в наметових таборах на березі річки Південний Буг  в с.Шолудьки та в с.Остапківці, де мали можливість відпочити  141 дитина.

З 16 липня поновив свою роботу табір «Дружба» в с.Коржівка, де відпочили 160 дітей.

Всього станом на 08.08.2019 року охоплено оздоровленням та відпочинком  1578 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки ( заплановано на 2019 рік – 1500 дітей)

Велика подяка  усім хто долучився  до організації  та проведення літньої оздоровчої кампанії 2019 року. Адже турбота про життя та здоров'я підростаючого покоління - це одне із найактуальніших питань в розбудові нашої держави.

Управління соціального захисту населення районної