Сьогодні, у місті Немирові АТ «Вінницягаз» урочисто відкрито новий сучасний Центр обслуговування клієнтів.

Заклад розмістився у просторому приміщення в центрі міста по вул. Соборна, 40/1. Розрахований на 20 тисяч споживачів Немирова та Немирівського району.

В середньому за день 5 фахівців по роботі з клієнтами будуть обслуговувати близько 250 клієнтів, а з 1 по 5 число кожного місяця, у період передачі показань лічильників про спожитий газ, - понад 1200 споживачів. Очолила колектив центру Тетяна Сергіївна Головенько.

До цього у Немирівській дільниці споживачів газу обслуговували лише два спеціаліста. Крім того, аби отримати необхідні послуги, споживачі змушені були добиратися далеко за місто. Відтепер ця проблема вирішена.

Робота нового центру полягає у наданні широкого спектру послуг - починаючи від видачі довідок і консультацій по особовому рахунку, передачі показань про спожитий газ, звірки та оплати послуг до отримання технічних умов на приєднання до мереж.

Як і інші подібні центри компанії, Немирівський ЦОК зручний та сучасний. Велика світла зала для прийому споживачів виконана у форматі відкритого простору - «Оpen space». Наші клієнти зможуть отримати тут увесь комплекс послуг компанії в одному місці, в комфортних умовах. Приміщення Центру має зручне зонування. Є достатня кількість місць для очікування, вбиральня, кулер з водою, можливість скористатися послугами «Особистого кабінету», є доступ до Wi-Fi, а також різні інформаційно-довідкові матеріали з корисною інформацією.

«Наша компанія постійно впроваджує новий підхід в обслуговуванні споживачів природного газу. Це новий стандарт роботи, що передбачає покращення якості сервісу, професійне надання повного переліку послуг в комфортних умовах. Наші  клієнти мають можливість в одному місці здійснити всі необхідні дії і витратити при цьому якомога менше часу.» - відмітив голова правління АТ «Вінницягаз» Олександр Кривак.

Також наголосив на тому що, ЦОКи облаштовуються і відкриваються не за рахунок оплати споживачів за газ, а за рахунок продажу компанії непрофільних активів.

Завітали на відкриття центру і представники місцевої влади. Заступник голови районної державної адміністрації Бугаков П.В.  та керівник апарату райдержадміністрації Футуймас О.В.. Подякували керівництву компанії «Вінницягаз» за відкриття такого надсучасного Центру європейського зразка. Наголосили, що відкриття подібних центрів є важливим вкладом у розвиток громади, який неодмінно оцінять люди, що користуватимуться його послугами.

Немирівський Центр обслуговування клієнтів «Вінницягаз» - вже шостий на теренах Вінницької області. Такі ж центри успішно працюють у Вінниці, Хмільнику, Тульчині та Жмеринці, Гайсині. Найближчим часом планується відкриття Центру для споживачів Козятина..

Роботу з клієнтами Немирівський  ЦОК розпочне з 12 серпня 2019 р. Працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 17:00 години.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації