Навчальні збори з практичним призовом військовозобов’язаних роти територіальної оборони успішно розпочались 12 серпня 2019 року. Військовозобов’язані  з Немирівського, Липовецького, Іллінецького району призвано на п’ять днів для того, щоб удосконалити навички з тактичної, інженерної та вогневої підготовки, а також виконати програму фахової підготовки, бойового злагодження у складі рот, батальйонів та бригади у ході відповідних навчань та тренувань.

На території  Немирівського професійного ліцею, відбувся урочистий мітинг з нагоди відкриття навчальних зборів.

Присутніх привітали голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Бугаков, військовий комісар Юрій Лівкутник.

Після завершення мітингу до відома присутніх доведено план заходів, які розписані похвилинно до кінця тижня. Серед них: виконання вправ зі стрільби, інженерна підготовка позицій та їх маскування, віськово-медична підготовка, надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій, способи орієнтування на місцевості експлуатація засобів зв’язку, характеристика бойової зброї, патрулювання, практичні та теоретичні заняття, роз’яснення вимог чинного законодавства щодо соціального захисту військовообов’язаних, матеріального і фінансового забезпечення, кримінальної та адміністративної відповідальності за правопорушення, бесіди щодо безпеки, правила застосування сили, тактично-спеціальна підготовка на полігонах військових частин.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації