13 серпня, відбувся другий день командно-штабних навчань із територіальної оборони за участю військовозобов’язаних  та офіцерів-резервістів   з Немирівського, Липовецького, Іллінецького району.

Практичну частину навчань офіцери проходять на стрільбищі навчального полігону.

Мета проведення цього заходу полягає в підготовці підрозділу  тириторіальної оборони  завдань за призначенням.

Здійснив огляд місця розташування та організацію навчання особового складу підрозділу територіальної оборони  генерал-майор, заступник командувача Сухопутних військ з територіальної оборони Анатолій Баргилевич, а також Військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату полковник Олег Вінницький та заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації