13 серпня 2019 року  відбулося  чергове  засідання  комісії з питань надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для  розвитку сімейних та інших форм  виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом  дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа  при районній державній адміністрації під керівництвом    заступника   голови  районної  державної адміністрації  Бугакова П.В.

До складу районної комісії входять представники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, фінансів, служби у справах дітей, освіти, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, районної ради, юридичної служби, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, голови сільських рад  за місцем проживання дітей, хто потребує придбання житла.

Було обговорено  та сформовано пропозиції стосовно потреби щодо спрямування субвенції за напрямами, передбаченими пунктом 4  Порядку , і визначено  дітей (згідно  черги  на квартирний облік), яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію на придбання житла у 2019 році.

Члени комісії та  голови сільських рад отримали  певні завдання щодо підготовки необхідних документів для придбання житла. Всі пропозиції внесені в протокол. За рішенням комісії буде підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації  для  подання  до  обласної  комісії. Далі пропозиції подаються до обласної комісії для розподілу Субвенції.

Служба у справах дітей