Метеорологічна обстановка: на Вінниччині, при відносно високому температурному режимі, прогнозується нестійка погода, місцями випадатимуть короткочасні дощі,  грозова діяльність, не виключений град.

14 серпня вдень очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ,  місцями гроза.

Вітер південно-західний, 5-10 м/с, вдень місцями шквали 15-20 м/с. Температура 30-35° тепла.

15 серпня  очікується мінлива хмарність, вдень короткочасний дощ, місцями грози, шквали. Вітер південно-східний, 5-10 м/с.  Температура вночі    12-17° тепла, вдень 20-25° тепла.

16-17 серпня без істотних опадів.  Температура вночі 9-14° тепла, вдень 20-25° тепла.

Гідрологічна  обстановка: на річках області очікуються добові коливання  рівнів води в залежності від інтенсивності опадів.

Використовувався матеріал прогнозу погоди Вінницького обласного центру з гідрометеорології

За таких прогнозованих погодних умов можливі: короткочасні ускладнення у роботі об’єктів енергетики, зв’язку, комунального і сільського господарства; порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць; не виключене ураження блискавкою.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації