Сьогодні, відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Юрія Погорелюка зі спостерігачем Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні. Місію ОБСЄ представляв  Лукас Кйельдсен зі США та перекладач Маріан Божеску.

В ході розмови Юрій Миколайович ознайомив присутніх з соціально-економічним розвитком району та впровадження медичної реформи, зайнятості населення, екології, релігії та віросповідання.

На зустрічі відзначались   питання  важливості реформ з децентралізації та об'єднання територіальних громад.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк подякував представнику місії ОБСЄ за візит та висловив сподівання, що такі зустрічі будуть сприяти для розвитку прозорих відносин з міссією, позитивних завершень реформи в Україні та декларації прагнення Українців до Європейської інтеграції. Гість, в свою чергу, висловив вдячність голові райдержадміністрації за відкритість у спілкуванні та змістовність наданої інформації.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації