Сьогодні в залі засідань Немирівської районної ради відбулася  33 сесія районної ради 7 скликання під головуванням голови районної ради Сергія Укринського. Участь у якій взяли голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк,  перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас, заступники голови районної ради Аркадій Собченко та Михайло Мовчан,

начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

На засіданні розглядались наступні питання:

1. Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Немирівського району на 2016-2020 роки «Безпечна Немирівщина – взаємна відповідальність влади та громади».
  2. Про районну комплексну Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, постраждалих учасників Революції Гідності, та членів їхніх сімей на 2019 – 2020 роки.
  3. Про внесення змін до Мирової угоди, затвердженої рішенням 4 сесії районної ради 5 скликання від 06.07.2006 року «Про надання в користування Римо католицькій парафії Святого Йосипа Обучника м.Немирова частини адміністративного приміщення, розташованого за адресою: м.Немирів, вул. Горького, 91. »
  4. Про внесення змін та доповнень до рішення 28 сесії Немирівської районної ради 7 скликання від 25.10.2018 року «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Немирівської об’єднаної територіальної громади в особі Немирівської міської ради бюджетних установ, приміщень та майна (спортивних об’єктів та музичної школи)».
  5. Про припинення юридичної особи комунального підприємства «Немирівська районна редакція радіомовлення» Немирівської районної ради Вінницької області.
  6. Про зарахування вартості невідємних поліпшень орендованого нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міта Немирівського району в рахунок орендної плати ТОВ «МЦ Святителя Луки».
  7. Перейменування комунального закладу «Зяньковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області» у комунальний заклад «Зяньковецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області».
  8. Про передачу із спільної власності територіальних громад району у комунальну власність Вовчоцької та Вишковецької сільських рад транспортних засобів.
  9. Про внесення змін до рішення 30 сесії районної ради 7 скликання від 14 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
  10. Про затвердження розпоряджень голови районної ради виданих у міжсесійний період.

По усіх вищезазначених питаннях порядку денного 32 сесії районної ради 7 скликання було прийнято відповідні рішення.