Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Погорелюка в понеділок, 19 серпня   відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Урбанського, керівника апарату райдержадміністрації Олени Футуймас, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільник району заслухав інформацію керівників  структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Основну увагу голова райдержадміністрації зосередив на основних показниках бюджету району, перебігу жнивної кампанії, підготовці району до осінньо-зимового періоду, підготовки до нового навчального року,  ремонту доріг, питання  функціонування ЦРЛ та соціального забезпечення.

А також розглянули організаційні аспекти підготовки та проведення в районні заходів з нагоди відзначення 28-ої річниці Незалежності України.

Щодо ситуації в бюджетній сфері області інформував  начальник фінансового управління Володимир Яремко: За  січень - серпень  2019 року  до  бюджету  району  надійшло  доходів  в   сумі 26 млн 315 тис 60грн., що становить 91,7 % .

За січень - серпень поточного року до районного бюджету надійшло

13  млн 647 тис  056 грн. власних доходів.

Станом на  16 серпня 2019 року видатки, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів району та міжбюджетних трансфертів, профінансовано на 66,34 % (план на січень-серпень 2019 року з урахуванням змін – 299 635 662 грн., виконано – 198 769 144 грн.)

Щодо проходження  жнив в районі, то за інформацією начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації   Віктора Стрельчука, станом на 19 серпня аграрії Немирівщини провели збирання ранніх зернових та зернобобових культур на площі 14,97 тис.га. Так, намолочено 83 тис.тонн зерна нового врожаю при урожайності 55,4 ц/га, з яких зібрано:

• пшениці –  71,1 тис.тонн з площі 12,3 тис.га. до прогнозу при врожайності 58,0 ц/га;
  •  озимого ячменю – 3,1 тис.тонн з площі 670.га або 100% до прогнозу при врожайності 46,4 ц/га;
  • гороху – 68 тонн з площі 355 га або 100% до прогнозу при врожайності      19,4 ц/га.
  • ярого ячменю – 8,5 тис. тонн з площі 1,96 тис.га до прогнозу при врожайності 43,4 ц/га
  • озимого ріпаку – 8,1 тис.тонн з площі 2,7 тис.га або 100% до прогнозу при врожайності 29,5ц/га.

Незважаючи на нестабільність погодних умов, темп збору та урожайність зернових та зернобобових культур 2019 року йде на рівні минулих років.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Чега доповідала про підготовку навчальних закладів району до роботи в новому навчальному році, проведення ремонту шкільних автобусів, та зупинилась на питанні проведення обстеження готовності закладів загальної середньої та дошкільної освіти до роботи  в новому навчальному 2019-2020  році та осінньо-зимовий період.

Про роботу управління соціального захисту населення доповідав начальник управління Віктор Чубенко, який доповів, що  станом на 01.08.2019 року  з початку року призначено та виплачено субсидій на ЖКП  490 домогосподарствам, субсидій на СГТП  - 1902 домогосподарствам на  суму 4895877  грн.

Станом на 19.08.2019 року до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації подали пакет документів 248 сімей, виплачено допомог на суму 680000 грн.

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом з 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно. Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700 гривень щомісячно.

Про надання адміністративних послуг ЦНАПом за 7 місяців 2019 року доповідав начальник відділу надання адміністративних послуг управління економіки райдержадміністрації  Олександр Яхно.

По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк  дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за різними напрямками роботи.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю