22 серпня відбувся відкритий турнір з боксу серед юніорів 2006-2007 років народження  присвячений пам'яті тренера та Майстра спорту СРСР Віктора Андрійовича Айвазіді.

Турнір відкрили перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови районної ради Аркадій Собченко, міський голова Віктор Качур та інтерконтинентальний чемпіон світу по багатьох версіях з боксу наш земляк Роман Головащенко.

На змагання були запрошені учасники з різних куточків України, які показали усю майстерність цього виду спорту. Прибули на турнір і гості з Молдови. Професійно виступила й команда Немирова.

Фінальні поєдинки та нагородження переможців відбудуться 23 серпня, початок об 11.00 годині у приміщені «Немирівського спортивного комплексу».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації