Минає 28-й рік відтоді, як над столицею держави замайорів синьо-жовтий прапор України, який засвідчив велику перемогу національно-демократичних сил.

Традиційно, 23 серпня, напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ відзначає визнання найважливішої символіки державності, одного з трьох офіційних атрибутів України, що символізують суверенітет – День Державного Прапора України.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність, соборність та самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Саме у ці дні двадцять вісім років тому сталася подія, яка назавжди змінила життя мільйонів громадян. Народилася нова молода держава – Україна. А наш народ став не просто свідком, а й творцем цієї великої історичної події.

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам справді є чим пишатися і про що згадати у ці визначні дні. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. Незалежність – це символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Так, 23 серпня 2019 року  в місті Немирові відзначили День державного прапора України. На офіційній церемонії підняття жовто-блакитного стягу присутніх привітали голова Немирівської райдержадміністрації Юрій Погорелюк, заступник  голови районної ради Михайло Мовчан, заступник міського голови з гуманітарних питань Іван Дзюбак. Представники районного керівництва також побажали усім віри в серцях, добра і любові, миру та спокою в країні із нагоди її 28-го дня народження.

Право підняття синьо-жовтого стяга України було  Лілії Бакало та Олександру Руднику .

Державний Прапор було піднято під звучання Державного Гімну України, який сповнює наші серця гордістю за рідну країну, додає сили й натхнення в її розбудові.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації