Урочисті заходи з нагоди 28-ї річниці Незалежності України розпочались у Немирівському районі із покладанням квітів до братської могили загиблих воїнів ІІ світової війни, пам’ятних знаків героям Небесної Сотні воїнам загиблим в АТО, воїнам інтернаціоналістам, ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Святковою колоною керівники району та міста, громадськість пройшли містом та провели покладання квітів, хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх тих хто захищав Незалежність нашої держави

Заходи продовжились в районному Будинку культури де  пройшли урочисті збори та святковий концерт з нагоди 28-ї річниці Незалежності України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветеранів та воїнів АТО, трудових колективів та мешканців міста і районну.

В урочистих зборах взяли участь голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк, голова районної ради Сергій Укринський, міський голова Віктор Качур.

Під супровід гімну України та винесення на головну сцену прапора України урочистості з нагоди свята відкрив заступник військового комісара Іван Медюк

В своєму вітальному слові  Юрій Погорелюк   зазначив: «Що наше зібрання проходить у найскладніший період сучасної України - проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Така ціна за прагнення наших громадян до гідного життя у цілісній, незалежній, демократичній та процвітаючій державі.  За цих обставин надзвичайно важливим є консолідація суспільства, зміцнення  виховного та патріотичного потенціалу. Не раз довелося українському народові боронити рідну землю від поневолювачів, будувати величні собори, монументальні споруди, прикрашаючи державу й несучи її славу крізь віки. Тисячі синів і дочок України віддали своє життя за те, щоб країна була вільною. Тисячі борців за свободу йшли тернистим шляхом, вселяючи віру в перемогу, в те, що прийде час, коли «встане правда, встане воля».

Також з вітальним  словом до учасників зборів звернулися Сергій Укринський та міський голова Віктор Качур.

Святкування продовжилось урочистою церемонією нагородження з нагоди святкування 28-ї річниці Незалежності України. Почесними грамотами обласної держаної адміністрації та обласної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову української державності була нагороджена: Пастушенко Лілія Василівна - начальник Немирівського управління Головного Управління Державної Фіскальної Служби у Вінницькій області. Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради  було нагороджено кращих працівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування. громадських організацій, військових, які перебували у зоні антитерористичної операції:

АРНАУТУ

Валентину Олександрівну

начальника відділу податків і зборів юридичних осіб Немирівського управління ГУ ДФС у Вінницькій області

БАКАЛА

Павла Олексійовича

ветерана праці, голову первинної організації ветеранів с.Гунька

БЕРЕГОВОГО

Ростислава Юрійовича

головного спеціаліста відділення комплектування Немирівського РВК – учасника бойових дій, службовця ЗСУ

БУГАКОВУ

Юлію Олександрівну

начальника Немирівського районного відділу РАЦС головного територіального управління юстиції у Вінницькій області

ВОЗНЮКА

Андрія Михайловича

пожежного рятувальника 13-ої ДПРЧ        м. Немирів, сержанта служби цивільного захисту

ГАЛИЦЬКУ

Тетяну Вікторівну

головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

ГОРОВЕНКО

Валентину Петрівну

Кудлаївського сільського голову

ДЯЧКО

Зою Федорівну

старшу сестру медичну консультативної поліклініки КНП «Немирівська ЦРЛ НРР»

ЖИВЦОВУ

Юлію Миколаївну

провідного спеціаліста Немирівського районного відділу РАЦС головного територіального управління юстиції у Вінницькій області

КУЗЬМЕНКО

Ганну Миколаївну

провідного фахівця з питань зайнятості Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості

МАРУХНА

Олега Володимировича

дільничного офіцера поліції Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області, старшого лейтенанта поліції

МЕДЮКА

Івана Михайловича

заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення Немирівського РВК, учасника бойових дій, майора

ПИЛЯВЦЯ

Віктора Миколайовича

депутата районної ради 5 та 6 скликань, кандидата економічних наук, доцента кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету

РИБАЛКО

Жанну Анатоліївну

заступника начальника управління-начальника відділу економічного розвитку та торгівлі управління економіки районної державної адміністрації

ЩЕРБАТЮКА

Віктора Васильовича

начальника служби захисту інформації Немирівського РВК, учасника бойових дій, прапорщика

По закінченню урочистої частини свої творчі здібності представили аматори сцени Немирівщини, народний аматорський духовий оркестр РБК під керівництвом Івана Магденка та народний аматорський ансамбль народних інструментів «Народні музики» під керівництвом Івана Никитюка, народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Жайвір» керівник Андрій Благодир, читала вірш Анастасія Гаврилюк. Із святом Незалежності нашої країни танцювальними номерами вітали зразковий хореографічний ансамбль «Ритм» керівники Олеся та Богдан Андрієнки,  зразковий хореографічний ансамбль "Сузір’я" під керівництвом Наталії Романюк. зразковий хореографічний ансамбль «Перлина» під керівництвом Інни Цимбал. Для усіх присутніх співала Аліна Скрипніченко, Ольга Йолтуховська, Захар Покриш.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації