Сьогодні, 23 серпня, з метою збереження народних традицій, що споконвіку були основою виховання патріотизму та прагнення українців до створення і утвердження власної держави, за участю всіх районів області в м. Вінниця відбувся ХІІ обласний фестиваль народної творчості «Скарби Поділля». Лейтмотивом фестивалю стала тема «Вишивана доля Вінниччини», з нагоди 10-річчя однойменної обласної культурно-мистецької акції.

Представники обласної влади та всі присутні оглянули виставкові експозиції з районів області, де кожен район представив вишитий рушник свого краю, рушники територіальних громад та кращі вишиті роботи майстрів ручної вишивки. Всі охочі долучились до майстер-класу з вишивки від майстрині, яка вишивала обласний рушник.

Окрім того, діяла виставка короваїв та дідухів «Вроди, Боже, хліб смачний, подаруй нам мир святий» та виставка-ярмарок виробів народного мистецтва, за участю провідних майстрів Вінниччини під назвою «Містечко Майстрів».

Цього ж дня відбулась презентація обласного рушника «Вишивана доля Вінниччини» і вишитих подільських рушників з фондів ОЦНТ та обласного краєзнавчого музею.

Участь в обласних заходах взяла і делегація нашого району на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Богданом Урбанським, начальником відділу культури райдержадміністрації Валерієм Мазуром. Немирівщина показала свою світлицю де були представлені роботи народних майстрів та короваї випечені з хліба урожаю 2019 року.

Відділ культури райдержадміністрації