29 серпня 2019 року  відбулося  чергове  засідання  комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під керівництвом    заступника  голови районної державної адміністрації  Бугакова П.В.

В засіданні взяли участь представники управлінь та відділів районної державної адміністрації: відділу освіти,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  управління соціального захисту населення, сімейні лікарі.

Прийнято рішення про участь батька, дідуся та бабусі  у вихованні дитини.  Призначено опікуна над дітьми - сиротами. Заслухали звіт практичного психолога центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мараховської В.В. щодо супроводу сім’ї, де проживає дитина, позбавлена батьківського піклування. Прийнято рішення щодо продовження терміну перебування дитини в Тульчинському  обласному спеціалізованому  будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки  терміном на 6 місяців.

Всі питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

Служба у справах дітей