З метою забезпечення системної роботи та координації діяльності соціальних служб  04 вересня 2019 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведена нарада, на якій було розглянуто постанову Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 року №250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям».

Згідно цієї постанови запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях та становить 1700 гривень щомісячно.

На нараді обговорювались питання призначення та порядку виплати допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, здійснення контролюючих функцій та визначення механізму роботи. Слід зазначити, що на центри соціальних служб покладені обов’язки щодо виявлення сімей, в яких є випадки нецільового використання коштів, не створені належні умови для повноцінного утримання та виховання дітей. У разі виявлення таких сімей, допомога може бути призупинена (припинена).

Станом на 01.09.2019 року даний вид допомоги отримує 257 багатодітних сімей.

Районний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді