День поля-2019 відбувся у Мельниківській об’єднаній територіальній громаді Немирівського району. Темою заходу стало ознайомлення з особливостями вирощування та застосування сучасних технологій вирощування кукурудзи, соняшника та інших культур в умовах центру Вінницької області.

Відбувся семінар, на якому у слайд-шоу було представлено нова генетика від компанії CORTEVA AGRISCIENCE та ефективне використання азоту на кукурудзі N-LOCK. Також відбулась дегустація молочної продукції ТМ «VILLA MILK». Агрономи, представники фірм виробників насіння і керівники аграрних формувань мали можливість обговорити насущні проблеми не в конференц-залах інститутів і установ, а безпосередньо в полі, там де росте сільгоспкультура.

Під час урочистого відкриття заходу, гості ознайомилися із інноваційними технологіями селекції та вирощування сільськогосподарських культур, а також обмінялися досвідом та довідалися про основні напрацювання у сільськогосподарській галузі на демонстраційному полігоні. Учасники заходу побували на ділянках з посіяними весною зразками гібридних культурних рослин соняшника і кукурудзи: пробували на міцність та товщину стебла,  впевнилися в якості насіння, розмірі качанів та «шляпок» соняшника, висоті кормових сортів.

Аграрії обмінялись досвідом вирощування сільськогосподарських культур, а постачальники засобів захисту рослин та мінеральних добрив представили свою продукцію.

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, начальник відділу агропромислового розвитку Віктор Стрельчук, голова Мельниківської об’єднаної територіальної громади Олександр Лесько.

Гарно та гостинно приймав  аграріїв у своєму затишному офісі Павло Каленич,талановитий господарник та засновник агрооб’єднання  «Роксана-К» с. Мельниківці.

По завершенню свята гостей розважали шоу балет з м.Вінниці та фіналіст шоу «Феномен» Артем Тихевич., який продемонстрував ряд вражаючих гіпнотичних сеансів та фокусів.

Учасники семінару залишились задоволенні високим рівнем проведення офіційної частини  заходу, та дякували організаторам   за гостинну та розважальну програму.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації