Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Погорелюка в понеділок, 9 вересня  відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Петра Бугакова, керівника апарату райдержадміністрації Олени Футуймас, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільник району заслухав інформацію керівників  структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Основну увагу голова райдержадміністрації зосередив на основних показниках бюджету району,   ремонту доріг, питання  функціонування ЦРЛ та соціального забезпечення.

Щодо надання соціально правового статусу дітей розповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Любов Кіцула, а саме: за третій квартал семи дітям був наданий статус, з них: 5 - діти сироти та 2 позбавленні батьківського піклування. Вирішується питання долі дітей, їх влаштування в навчальні заклади  розпочата робота з  прийомними батьками.

Щодо ситуації в бюджетній сфері району інформувала заступник начальника фінансового управління Оксана Матяш:

За  січень - серпень  2019 року  до  бюджету  району  надійшло  доходів  в   сумі 30 млн 330 тис  346грн., що становить 88,0 % .

За поточний рік до районного бюджету надійшло 15  млн 536 тис 346 грн. власних доходів.

Головний спеціаліст  відділу освіти райдержадміністрації Галина Тиличкун, доповідала про кількість дітей, які вперше переступили шкільний поріг таких дітей по району 134. Також усі першокласники забезпеченні усіма дидактичними матеріалами.

Завідувач сектору розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Микола Доценко доповів про відремонтування  доріг у Немирівському районі, яка складає загальну суму 26,3 млн. грн.

В тому числі, філією "Немирівський райавтодор" завершено ремонт 7 доріг загального користування місцевого значення (під'їзні до населених пунктів) на суму 13,0 млн. грн.

Крім того в 2019 році проведено ремонтні роботи автомобільних доріг комунальної власності загальною площею 85,4 тис. м² на суму 13,3 млн. грн. в т.ч.: капітального ремонту -  44,4 тис. м² на суму 12,1 млн. грн.; поточного ремонту -  41 тис.  м² на суму 1,2 млн. грн.

Про надання адміністративних послуг ЦНАПом за 9 місяців 2019 року доповіла   заступник начальника управління – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Жанна Рибалко.

Загалом відвідувачами Центру надання адміністративних послуг з початку 2019 року отримано 12438  послуг.

Про роботу інклюзивно - ресурсного центру  доповідала директор Оксана Кайнар, яка доповіла, що станом на 09.09.2019 року на інклюзивному навчанні знаходяться 25 дітей, з них одна дитина у дитячому навчальному закладі. Фахівцями ІРЦ надано 134-ом дітям комплексне обстеження.

По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк  дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за різними напрямками роботи.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю