1 жовтня стартує черговий осінній призов громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України.

Нагадаємо, що призову на строкову військову службу (виклику на призовні комісії) підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку та не мають звільнення або відтермінування від армії.

Саме з цього питання 10 вересня проведено робочу нараду керівниками району - головою райдержадміністрації Юрієм Погорелюком, заступником голови райдержадміністрації Петром Бугаковим, заступником голови районної ради Михайлом Мовчаном та за участю військового комісара Немирівського районного військового комісаріату Юрія Лівкутника, начальника Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області Олександра Короля.

В ході наради наголос робився на тому, що потрібна максимальна зосередженість на виконанні завдань, які ставляться перед військкоматом та органами влади. А, як наголосив голова райдержадміністрації  Юрій Погорелюк,  для цього потрібна тісна взаємодія між військовим комісаріатом та правоохоронними органами.  Також він звернувся до всіх присутніх із проханням мобілізувати всі сили, аби на достойному рівні провести осінню призовну кампанію.

Військовий комісар Немирівського районного військового комісаріату Юрій Лівкутник окреслив першочергові завдання і зазначив що, не всі громадяни призовного віку   розуміють важливість виконання конституційного обов’язку перед Батьківщиною.

Учасники наради обговорили усі проблемні питання, які виникали під час  попередніх призовів та шляхи їх вирішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації