9 вересня 2019 року у приміщенні районної державної адміністрації відбулася звітно-виборна конференція Немирівської районної організації ветеранів України.

Перед початком роботи конференції голова організації Іван Федоров та заступник голови організації  Петро Овчарук привітали ветеранів Павлунько Валентину Іванівну та Гнасько Тамілу Олександрівну за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність.

У роботі конференції взяли участь: голова районної державної адміністрації Погорелюк Юрій Миколайович, заступник голови районної державної адміністрації Бугаков Петро Васильович, заступник голови районної ради Собченко Аркадій Михайлович, представники органів місцевого самоврядування, районного військового комісаріату.

Під час роботи конференції було заслухано звіти: голови районної організації Федорова Івана Олександровича та голови ревізійної комісії організації Качура Михайла Марковича.

Також звучали запитання з соціального захисту ветеранів, утворення соціальних аптек та збереження медичних закладів.

Члени конференції дали відповідь на запитання, обговорили звіт та роботу голови районної організації роботу якого - визнано задовільною.