В Україні вже 114 млн грн компенсації сплачено сільгоспвиробникам за придбаний садивний матеріал,  компенсовано 331 млн грн за придбану техніку і обладнання, майже 80 млн грн вже перераховано українським сільгоспвиробникам на компенсацію відсотків за кредитами.

Так, найбільші суми компенсації нараховано сільгоспвиробникам Вінницької (7,14 млн грн), Київської (6,84 млн грн), Черкаської (6,64 млн грн), Хмельницької (5,40 млн грн), Полтавської (5,15 млн грн), Харківської (5,04 млн грн), Сумської (4,18 млн грн), Дніпропетровської (4,09 млн грн) та Чернігівської (4,06 млн грн) областей.

Частину цих коштів отримали аграрії і Немирівського району:  так за придбання   садивного   матеріалу  2   фермерських    господарства    отримали     246,2 тис.грн.,  за придбану техніку компенсацію отримали 9 господарств на суму 946.5 тис.грн.,  одну компенсацію отримано за новостворене фермерське господарство.

Відділ агропромислового розвитку