Напередодні професійного свята Дня працівників лісу заступник голови райдержадміністрації Петро Васильович Бугаков та заступник голови районної ради Аркадій Михайлович Собченко взяли участь в урочистостях з нагоди свята. Відкрив урочистості директор ДП «Немирівський Райагроліс» В’ячеслав Станіславович Шидловський, який привітав колег з професійним святом та запросив до привітання заступника голови райдержадміністрації Петра Бугакова та заступника голови районної ради Аркадія Собченка.

Вітаючи працівників лісу Петро Бугаков зазначив:

Вітаю Вас з нашим професійним святом — Днем працівника лісу. Висловлюю щиру вдячність за працю, за розуміння, за профспілкову солідарність всім мебльовикам, деревообробникам, працівникам навчальних технічних закладів галузі, мисливцям і
рибалкам. Бажаю всім міцного здоров'я, миру і процвітання. Хай збуваються ваші мрії, хай міцнішим і стабільнішим стає ваш добробут.

Після привітань кращі працівники підприємства були нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, грамотами ВОКСОП «Віноблагроліс», президії профспілок Вінницької області та ДП «Немирівський Райагроліс» з врученням грошової винагороди. Директор ДП «Немирівський Райагроліс» В’ячеслав Станіславович Шидловський був нагороджений Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації