12 вересня 2019 року практичним психологом Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведена група зустрічей з прийомними батьками та батьками-вихователями на тему: «Особливості статевого виховання дітей: від теорії до практики».

Під час зустрічі прийомні батьки та батьки-вихователі обговорили стратегії сімейного виховання, особливості статевого виховання дітей різного віку, як дитині вберегтися від сексуальних домагань та насилля.

Звернули увагу на літературу, яка допоможе познайомити дітей з особливостями власного тіла. Окремим питанням розглянули причини, прояви та шляхи подолання сексуалізованої поведінки.

В результаті зустрічі прийомні батьки та батьки-вихователі,   дійшли висновку, що при виборі тієї чи іншої стратегії виховання дітей, батьки, перш за все, повинні знати їх зміст та розуміти наслідки для сексуального здоров’я дитини.

Немирівськbq районнbq центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді