11 вересня 2019 року у приміщенні районної ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти., яку провела  начальник відділу освіти Чега В.А.

Головний спеціаліст відділу освіти Тиличкун Г.В.  ознайомила керівників з порядком організації форм здобуття загальної середньої освіти.

Собченко Т.В. завідувач КЗ «Немирівський РМК» зупинилась на питанні організації проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019 – 2020 навчальному році.

Ємець Н.В. головний спеціаліст відділу освіти детально зупинилась на питаннях виховної роботи, зокрема на відзначенні пам’ятних дат та ювілеїв у 2019 – 2020 навчальному  році; про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу у закладах освіти. Також у ході наради Наталя Василівна  порушила питання щодо посилення відповідальності керівників навчальних закладів за життя та безпеку усіх учасників освітнього процессу.

Одним із розглянутих питань було – підготовка та організація проведення атестації педпрацівників. З даного питання виступила Януш І.М., методист районного методичного кабінету, звернула увагу на об’єктивність оцінювання діяльності вчителів. Вона зазначила, що   атестація вчителів відбуватиметься в цьому навчальному році за діючим Типовим Положенням про атестацію педагогічних працівників.

У нараді також взяла участь  Глембоцька Р.О., фельдшер санітарний  відділу  державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Немирівського районного управління ГУДПСС у Вінницькій області, яка інформувала про          організацію харчування учнів у закладах освіти району.

Охріменко Н.Р., керівник комунального закладу центру матеріально – технічного забезпечення закладів освіти ознайомила керівників з роботою закладів освіти в осінньо – зимовий період, з документацією по організації підвозу учнів.

Відділ освіти райдержадміністрації