12 вересня 2019 року при Немирівській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Бугакова П.В. за участю працівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядку денному розглянули питання про невиконання батьками батьківських обов’язків, проговорили проблемні питання сімей, попередили батьків про відповідальність за життя, здоров’я дітей, неналежне виконання батьківських обов’язків. В ході проведення засідання також обговорювались питання щодо результатів роботи працівниками районного центру в здійсненні соціального супроводу.

За підсумками роботи ради прийняті рішення спрямовані на координацію взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері здійснення соціальної роботи з сім’ями та особами.

Районний центр соціальний служб

для сім’ї, дітей та молоді