Сьогодні в актовому залі районного сектору Управління ДСНС України  у Вінницькій області відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника.

В урочистому зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк та заступник голови районної державної адміністрації Петро Бугаков,  заступник голови районної ради  Аркадій Собченко,  заступник міського голови з гуманітарних питань Іван Дзюбак.

Виступаючи перед присутніми, голова райдержадміністрації  Юрій Погорелюк, наголосив на високому ступені довіри, який ДСНС має у суспільстві, - «Людське життя - найдорожчий скарб, тому на працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій покладена велика відповідальність за збереження життя кожного громадянина. І приємно, що розуміючи свою надзвичайну відповідальність перед суспільством за покладені на вас завдання, ви попри складнощі, впевнено та сміливо рухаєтесь уперед. Саме завдяки вашому професіоналізму та відповідальності, професія рятувальника високо цінується у суспільстві», - зазначив Юрій Миколайович.

Кращим працівникам районного сектору ДСНС  вручили почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації