Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Погорелюка в понеділок, 16 вересня  відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Петра Бугакова, керівника апарату райдержадміністрації Олени Футуймас, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільник району заслухав інформацію керівників  структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Основну увагу голова райдержадміністрації зосередив на основних показниках бюджету району,   ремонту доріг, питання  функціонування ЦРЛ та соціального забезпечення.

Щодо ситуації в бюджетній сфері району інформував начальник фінансового управління Володимир Яремко:

За  січень - серпень  2019 року  до  бюджету  району  надійшло  доходів  в   сумі 45 млн 330 тис  346грн., що становить 85,0 % .

За поточний рік до районного бюджету надійшло 15  млн 536 тис 346 грн. власних доходів.

Завідувач сектору розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Микола Доценко доповів про відремонтування  доріг у Немирівському районі, яка складає загальну суму 26,3 млн. грн.

Про надання адміністративних послуг ЦНАПом за 9 місяців 2019 року доповіла   заступник начальника управління – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Жанна Рибалко.

Станом на 16 вересня 2019 року послугами Центру надання адміністративних послуг скористалися — 27863 відвідувачів:

Загалом відвідувачами Центру надання адміністративних послуг з початку 2019 року отримано 12693  послуг.

Про перебіг осінніх польових робіт в районі проінформував начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації   Віктор Стрельчук, станом на 16 вересня аграрії Немирівщини провели посів озимого ріпака та озимої пшениці.

Незважаючи на погодні умови, озимих зернових та зернобобових культур йде на рівні минулих років.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації поінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на поточний тиждень.

По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк  дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за різними напрямками роботи.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю