19 вересня відбулось засідання колегії Немирівської районної державної адміністрації в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, заступник голови Немирівської районної ради Аркадій Собченко, керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас, керівники структурних підрозділів

райдержадміністрації, керівники районних служб міністерств  та відомств України, голови постійних комісій районної ради, керівники установ та організацій району, сільські голови.

Згідно порядку денного, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації проінформували присутніх  про  підсумки соціально – економічного розвитку району  за  8 місяців 2019 року. Зокрема з доповіддю виступили:

Начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації В.Л. Стрельчук , який ознайомив присутніх   про стан проведення збору врожаю ранніх зернових культур та хід підготовки ґрунту під посів озимих культур.

Про стан виконання бюджету району за 8 місяців 2019 року та завдання щодо забезпечення його виконання у 2019 році, про стан фінансово-бюджетної та кошторисної дисципліни розпорядників бюджетних коштів доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації В.М. Яремко.

Про готовність закладів освіти до роботи в новому навчальному році доповіла начальник відділу освіти районної державної адміністрації В.А. Чега

Начальник відділення офіцерів запасу і кадрів районного військового комісаріату, майор ЗСУ  В.А. Ситник довів до присутніх організацію проведення призову на строкову військову службу восени 2019 року

Про стан оптимізації і матеріального забезпечення КНП «Немирівська ЦРЛ НРР» в умовах реформування медичної галузі згідно вимог НЗСУ доповів головний лікар Немирівської ЦРЛ П.В. Ткачук

Про стан готовності підприємств, установ, організацій житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років доповів завідувач сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства управління економіки районної державної адміністрації М.В. Доценко.

Завідувач сектора контролю загального відділу апарату районної державної адміністрації П.В. Овчарук доповів про стан виконавської дисципліни у районній державній адміністрації щодо виконання актів Президента України, постанов Верховної Ради України, КМУ, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій.

З  усіх питань,що виносились на розгляд колегії прийнято відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації