Сьогодні, 11 серпня, у залі засідань Немирівської районної ради та райдержадміністрації пройшло щотижневе засідання робочої групи щодо реагування на звернення учасників АТО, їх рідних та близьких під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Петра Бугакова.

Заступник голови райдержадміністрації подякував воїнам за службу, за сумлінне виконання свого громадянського обов’язку, за мужність, вірність Батьківщині, терпіння із побажаннями міцного здоров’я та миру.

Керівники відділів, управлінь та організацій, компетентних у вирішення усіх нагальних питань учасників АТО, довели до їхнього відома про наявні права та пільги, якими можна скористатись.

На зустрічі порушувались проблеми наділу передбаченої законом землі демобілізованим, працевлаштування їх медичного обслуговування та протезування зубів, різних соціальних пільг для них самих та їхніх сімей.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації