Відбулось чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації, з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП. Комісією розглянуто 1 заява громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 35  заяв з питань призначення субсидії на ЖКП, та 40 заяв для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги з урахуванням понаднормової площі.

Вивчивши наявну інформацію сімей заявників, комісія прийняла рішення про  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій, так як, держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління соціального  захисту населення