Відповідно до Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», першого жовтня 2019 року в Немирівському районі проведено  засідання призовної комісії по призову юнаків на військову службу до Збройних Сил України.

До військових частин для виконання громадського обов’язку  з Немирівського району відбуде двадцять вісім молодих юнаків, які закінчили навчальні заклади I – IV рівнів акредитації, здобули  освіту, морально та фізично підготовлені, а також ті, які розпочали свою трудову діяльність.  

1 жовтня 2019 року о 9 годині ранку під головуванням заступника голови райдержадміністрації Петро Бугаков провів засідання призовної комісії. Члени комісії з уважністю вивчали справи та стан здоров’я призовників,  моральні якості та бажання служити в лавах Збройних Сил України. Після засідання комісії призовники урочистою ходою вирушили до меморіалу загиблим воїнам під час Великої Вітчизняної війни та загиблим в зоні проведення АТО де вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали квіти до меморіалу.    

  В залі районного Будинку культури для призовників, їх батьків, друзів, усіх присутніх була підготовлена спеціальна концертна программа та освята призовників церковнослужителем Української Православної Церкви. 

   Здоров’я, сили та міцності, достойної служби на гордість Немирівщини хлопцям побажали представники районної влади – заступник голови райдержадміністрації Бугаков П.В.  та голова Немирівської районної ради Укринський С.В. Вони подякували батькам, рідним та близьким за  гарне виховання, турботу, проявлену до своїх дітей, а також вчителям, котрі прививали любов до рідної України. 

  Через певний час молоді юнаки складатимуть військову присягу, а поки – присягають рідній землі: «Від імені усіх призовників обіцяємо гідно виконувати свій обов’язок, долати всі труднощі та солдатські будні. Бути вірними солдатами Батьківщини. Обіцяємо виправдати вашу довіру, гідно служити в лавах Збройних сил України та бути достойними послідовниками старших товаришів. Хочемо подякувати батькам, які нас виростили і навчили любити рідну землю», – виголосив промову призовник.

З напутнім словом звернулась до хлопців мати одного із призовників: «Дорогі мої діти, я вам бажаю міцного здоров’я, мирного неба над головою, достойно виконуйте свій військовий обов’язок перед Державою, будьте дружніми, підтримуйте один одного, захищайте, допомагайте, – бо ви стали сьогодні рідними братами».

 За традицією матері проводжали своїх дітей на службу до лав Збройних Сил України хлібом з сіллю та вишитим рушником, символами  добра, щастя, миру та любові до рідної землі.    

 Від районної державної адміністрації та районної ради старшокласниці  вручили призовникам подарунки та символічні патріотичні стрічки.              Тож мирної, легкої служби вам дорогі призовники, тепер в ваших руках мир та спокій нашої молодої Держави і її громадян. Будьте достойними своїх батьків, виправдайте їхні сподівання, з сумлінністю виконуйте свій конституційний обов’язок перед Україною.

 Тож мирної, легкої служби вам дорогі призовники, тепер в ваших руках мир та спокій нашої молодої Держави і її громадян. Будьте достойними своїх батьків, виправдайте їхні сподівання, з сумлінністю виконуйте свій конституційний обов’язок перед Україною. 

Управління соціального захисту населення

райдержадміністрації