Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

4 жовтня 2019 року в приміщенні районного Будинку культури відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти.

В  залі присутні делегації закладів загальної середньої та дошкільної освіти, ветерани педагогічної праці.

У привітанні та нагородженні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков та заступник голови районної ради Аркадій Собченко, начальник відділу освіти Немирівської райдержадміністрації Валентина Чега, завідувач КЗ «Немирівський РМК» Тетяна Собченко, голова ради профспілки працівників освіти району Таїса Гуцалюк.

У своєму виступі Петро Бугаков зазначив що у навчальних закладах нашої рідної Немирівщини працює досить чисельна та потужна армія педагогів, яка успішно реалізовує політику держави в галузі освіти на місцевому рівні. "Дорогі наші учителі! Висловлюю щиру вдячність кожному із вас за натхненну і самовіддану працю. За вашу непохитну віру у кожного учня. За розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям." – наголосив  він. Вітальні слова пролунали для працівників дошкільних навчальних закладів, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, керівникам гуртків, студій, секцій, позашкільних навчальних закладів, фахівців інженерно-технічних служб, обслуговуючого персоналу, всіх тих, хто працює у системі освіти. Особливі вітання адресувалися ветеранам освітянської ниви.

З нагоди свята кращих освітян нагороджено грамотами Немирівської міської ради та Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.  Від центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України була нагороджена голова профспілкових комітетів освітніх закладів району Таїсія Гуцалюк.

По закінченню заходу приємним сюрпризом був святкова вистава  за участю артистів Вінницького музично-драматичного театру ім. Миколи Садовського.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації