З метою розвитку творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, самоствердження та реалізації їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю на Вінниччині з 1992 року щороку проводиться обласний Фестиваль творчості і талантів  «Повір у себе». Організаторами обласного Фестивалю є Вінницька обласна державна адміністрація, Вінницька обласна Рада та обласний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

З 19 вересня по 04 жовтня 2019року в Обласному краєзнавчому музеї проходила виставка   робіт дітей та молоді 120 учасників віком від 7 до 35 років. Свої роботи з виду мистецтва: вироби із бісеру, розпис по бересту, аплікації зі шкіри  представили 3 дітей із Ситковецької школи-інтернату.

04 жовтня 2019 року у залі музично-драматичного театру ім. М.Садовського відбулося урочисте привітання учасників фестивалю.

Привітав переможців заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, а також представники  управлінь та служб облдержадміністрації, громадських установ та організацій, духовенства з врученням подарунків учасникам фестивалю.

По завершенню свята діти отримали можливість переглянути  театральну виставу «Русалонька».

Немирівський районний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді