11 жовтня напередодні Дня захисника України та величного храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці у районному Будинку культури відбувся захід з нагоди славних свят, який розпочався покладанням квітів до Пам’ятного знаку загиблим героям Небесної сотні та воїнам АТО, де було вшановано пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Урочисті заходи продовжились в районному Будинку культури де відбулись урочисті збори. Зі святом усіх присутніх привітали голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк та голова райради Сергій Укринський, заступник Немирівського міського голови  Іван Дзюбак На урочистості зібралися захисники України різних поколінь, представники громадськості, молодь району.

З повагою та шаною Немирівчан та всіх присутніх  вітав голова райдержадміністрації  Юрій Погорелюк який сказав: - Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На їхніх подвигах ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість на справжніх патріотичних цінностях, які є основою нашої перемоги над будь-якими ворогами.

День захисника України – це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

Представники районної влади відзначили  захисників України, Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради,  також учасникам АТО були вручені відзнаки Президента України «За участь в Антитерористичній операції».

По завершенню урочистих зборів відбувся святковий  концерт.

Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги, оптимізму та віри у прийдешній день.