НЕМИРІВСЬКА    РАЙОННА   ДЕРЖАВНА   АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 жовтня 2019 року                                                   м. Немирів                             № 203

Про початок опалювального сезону 2019-2020 років

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про житлово-комунальні послуги", спільного наказу Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378 "Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду", в зв’язку із зниженням температури зовнішнього повітря та з метою попередження захворюваності населення:

1. Рекомендувати головам об'єднаних територіальних громад та сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій району:

1.1. Розпочати опалювальний сезон з 10 жовтня 2019 року за умови,  якщо  протягом  трьох  діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме 80 С;

1.2. Активізувати роботу щодо максимального збереження енергоносіїв.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Б.П. Урбанського.

Голова районної державної адміністрації                           Ю.М.Погорелюк