Відбулось чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації,  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП, та справ, щодо внесення Інформації про пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру за фактичним місцем проживання.

Комісією розглянуто 3 заяви громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 141 заява ЖКП, 2 заяви пільговиків за фактичним місцем проживання.

Вивчивши наявну інформацію сімей заявників, комісія прийняла рішення про  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій, так як, держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління соціального захисту населення