Відшкодування в сумі 2,7 млн ​​грн нараховано і сплачено 698 фізичним особам у Вінницькій області за програмою компенсації вартості установок для доїння. За даними Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА

Зауважимо, що часткове відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння і/або холодильну установку вітчизняного виробництва за наявності трьох і більше корів фінансується за рахунок обласного бюджету в рамках профільної обласної програми «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі і консультування на 2016-2020 рр.».

Протягом жовтня поточного року подали документи 26 фізичних осіб, сума часткового відшкодування — 101,5 тис грн. Прийом документів триває. Також виплачена заборгованість за 2018 року в сумі 1,2 млн грн 325 фізичним особам.

У Немирівському районі компенсацію вартості установок для доїння у 2019 році отримали 15 господарств на загальну суму 63,0 тис.грн.

Відділ агропромислового розвитку.