За ініціативи та сприяння обласної державної адміністрації 7 листопада  консультанти Європейського банку реконструкції та розвитку проведуть тренінг для представників бізнесу Вінниччини на тему: «Великі можливості для бізнесу. Угода про державні закупівлі GPA. Універсальні поради».

Програма тренінгу передбачає ознайомлення учасників з основами міжнародного законодавства: процедури закупівель, види контрактів, тендерне забезпечення та забезпечення виконання контракту, документальне підтвердження кваліфікації та іншими вимогами до підготовки документів, а також з умовами участі у міжнародних публічних закупівлях та отримання практичних поради щодо підготовки до участі в тендері, створення об’єднань МСБ для спільної участі у публічних тендерах.

Участь безкоштовна.

Тренінг відбудеться у приміщенні Молодіжний центр «Квадрат» (м.Вінниця, вул. Театральна, 15).

Початок реєстрації- 10:30 год.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ZgqhWe9TVEbYLDcZ6

Детальна інформація: тел. 66-13-78 (Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА)

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації