Сьогодні, 1 листопада голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк,   заступник голови районної ради Аркадій Собченко та заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк привітали із виходом на заслужений багатьма роками відпочинок , керівника Немирівського навчально-реабілітаційного центру Вінницької обласної Кондратюка Василя Яковича.

На посаді керівника Василь Якович з 1995 року, а точніше 24 роки 3 місяці і 3 дні. За час керівництва заклад почав жити новим життям бо Василь Якович багато часу приділяв улюбленій роботі, навіть у вільний час щоб провести з родинею він йшов на роботу. За ці роки за сприяння Василя Яковича багато дітей які навчаються у центрі подорожували за кордоном, а саме: Італія, Америка, Польща та ін. Також діти були влаштовані до  прийомних сімей, де проживають у повноцінній сімї. За час роботи зарекомендував себе досвідченим та справедливим керівником, справжнім організатором. Гарний настрій, почуття гумору та творчий підхід до роботи – візитна картка Василя Яковича.

Шановний Василю Яковичу, вітаю Вас з переходом на пенсію. Бажаю анітрохи не втратити сил і мужності, впевненості і терплячості, наполегливості та ентузіазму. Нехай поява вільного часу реалізує найзаповітніші мрії - з такими вітальними словом звернувся Юрій Миколайович.

Згідно спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради, за сумлінну, добросовісну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління Василю Яковичу було вручено Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради.