Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня  працівника соціальної сфери відбулися сьогодні в  приміщенні райдержадміністрації та районної ради.

Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк та голова районної ради Сергій Укринський, заступник голови районної державної адміністрації Петро Бугаков, начальник управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації Віктор Чубенко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Любов Кіцула, начальник відділення фонду соціального страхування України Таміла Білієнко, Директор центру соціальних служб сімї дітей та молоді Катерина Марценюк та Директор  Немирівського районного центру зайнятості Людмила Мельник.

Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям
       З нагоди свята  в  залі зібрались трудові колективи  управління праці і соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, управління та відділи районної державної адміністрації.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист,  активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили  Почесними грамотами   районної державної адміністрації та районної ради.

Порадували  винуватців свята  чудовими піснями і учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації