З 23 вересня на території України проходить  комплекс організаційно – профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя», які будуть проходити по 30 листопада 2019 року.

Оскільки дорожній травматизм і смертність внаслідок ДТП — це одна з п'яти найпоширеніших причин смертності і травматизму у світі. Тому Немирівський ВП ГУНП проводить роз'яснювальну роботу та профілактичні заходи, особливо серед дітей та молоді.

 

Так з початку заходів Немирівським ВП ГУНП було виявлено в загальному 393 порушень правил дорожнього руху. З них  по ст. 130 КУпАП  (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції)– 16,  ст. 126 КУпАП  (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами)– 35, ч.2-3 ст. 121 КУпАП (Порушення водієм правил керування транспортним засобом) -10, ст. 133-1 КУпАП (Порушення правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів чи вантажів автомобільним транспортом) – 4.

Було проведено в загальноосвітніх навчальних закладах занять із вивчення ПДР та правил безпечної поведінки пішоходів на дорозі – 7, крім того проведено індивідуальних та групових профілактичних бесід з учнями, та їх батьками щодо дотримання ПДР - 31

Будьте уважними на дорозі та дотримуйтесь ПДР!!!!

 

Немирівський ВП ГУНП у Вінницькій області