На основних аспектах перших 44 днів своєї роботи на посаді голови  облдержадміністрації зосередив увагу Владислав Скальський під час колегії обласної державної адміністрації, яка відбулась сьогодні, 5 листопада, в ОДА. «Мій перший пріоритет – безпека! А саме - забезпечення належного рівня функціонування тих структур, які відповідають за безпеку нашої  області і держави,- наголосив очільник регіону.- Нами було проведено засідання Ради оборони області.

Я впевнився в тому, що сьогодні Вінницька область має ефективну систему  територіальної оборони, тож ми можемо сконцентруватися на виконанні інших важливих завдань».

Другим пріоритетом голова облдержадміністрації назвав  дороги: «Не секрет, що Вінниччина є лідером в країні за темпами  будівництва і реконструкції доріг як державного, так і місцевого значення, тож цьому я також приділяв чималу увагу».

Владислав Скальський  відзначив  важливість соціальної політики як третього пріоритетного напрямку роботи. Четвертий, на думку голови ОДА – охорона здоров’я, адже область є лідером за темпами реалізації медичної реформи. «Важливо знати, наскільки ми готові до роботи напряму з Національною службою здоров’я»,- зазначив він.

У своїй діяльності  голова ОДА значну увагу приділяє кадровій політиці. «Можу зауважити, що на посади голів РДА пройшли співбесіди вже більш як 250 номінантів, я особисто вислухав більше 100 претендентів, серед яких є дуже серйозні і сильні кандидати»,- повідомив Владислав Скальський.-

Хочу наголосити, що практикую неофіційні візити до різних територій саме для того, щоб з’ясувати для себе деякі аспекти кадрової політики в деяких районних державних адміністраціях. Сподіваюсь, що це стимулюватиме керівників ставитись до своїх професійних обов’язків добросовісно і стабільно щодня»,- наголосив очільник регіону.

За його словами, зараз діяльність керівництва  облдержадміністрації зосереджена  на формуванні бюджету на наступний рік  для Вінницької області Тож на цьому тижні робота  триватиме в тісній співпраці із департаментом фінансів  ОДА.

Дуже важливим, на думку голови ОДА,  є питання організації діяльності районних державних адміністрацій відповідно останніх постанов Уряду щодо скорочення чисельності працівників РДА. Уряд бачить мінімальне скорочення місцевих державних адміністрацій на рівні 10%. Таке ж скорочення стосуватиметься в наступному році й апарату ОДА і центральних органів виконавчої влади. Народ хоче нарешті побачити економію і підвищення ефективності роботи владних структур.

Владислав Скальський , у зв’язку з цим, наголосив:«Програма діяльності Уряду на найближчі 5 років  є обов’язковою для вивчення для всіх - з метою синхронізації  пріоритетів нашої діяльності, відповідно до бачення Уряду  тих завдань, які стають перед державою. Основну увагу прошу приділити додатку до Програми діяльності Кабінету Міністрів, в якому надані стандарти доступності  публічних сервісів та послуг. Це те, як держава бачить свою функцію: доступність, зручність  для громадян України».

Голова  облдержадміністрації закликав присутніх керівників різних рівнів, вивчаючи й аналізуючи документ, актуалізувати свою діяльність «щоб нормативи,  затверджені Верховною Радою України, мали пряме відображення на території нашої області».

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації