У місті Немирів  Вінницької  області 24 серпня в День Незалежності було відкрито пам’ятний знак героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО .

Хвилиною мовчання представники громадськості вшанували мужніх героїв та запалили свічки в пам’ять про загиблих у столиці та на Сході України українських патріотів.

На офіційній церемонії відкриття  присутніх привітали голова Немирівської районної державної адміністрації Юрій Погорелюк,  заступник голови районної ради Сергій Укринський та міський голова Віктор Качур.

У своєму зверненні керівники району та міста закликали присутніх бути гідними пам’яті захисників України, які служили їй до кінця і ще служать. Щиро подякували  усім, хто долучився до будівництва пам’ятника.

Кошти на спорудження пам’ятного знаку пожертвували громадяни, підприємства, колективи та державні службовці.

У відкриті приймали участь представники усіх районних служб, учасники АТО,  їх рідні та близькі, а також жителі немирівщини.

З промовою виступила мати Героя України Максима Шимка – Зоя Семенівна Шимко.

Присутні поклали живі квіти до підніжжя.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю