Сьогодні, було проведено чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП.

Комісією розглянуто 8 заява громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми,

95 заяв з питань призначення субсидії на ЖКП,  35 заяв для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги з урахуванням понаднормової площі та 2 заяви з питань призначення субсидії на СГТП.

Вивчивши наявну інформацію та провівши обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, комісія прийняла рішення про  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій.

Управління соціального  захисту населення