Сьогодні в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства - професійного свята всіх селян, творців народного добробуту, опори країни, яке щорічно відзначається у третю неділю листопада. Це свято традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

В урочистостях взяли участь трудівники агропромислового комплексу, керівники сільгоспформувань, фермери, ветерани  сільськогосподарського виробництва, громадськість району.

З професійним святом аграріїв району привітали перший заступник голови Немирівської райдержадміністрації Богдан Петрович Урбанський, голова Немирівської районної ради Сергій Віталійович Укринський.

«Немирівщинна – це землеробний край. Ваша праця надзвичайно складна, відповідальна та тяжка. В усі часи вона була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію, по праву називають годувальниками.

Нині Немирівщинна демонструє стабільну роботу аграрного сектору, впевнено утримує лідируючі позиції за сільськогосподарськими показниками.

Нехай під мирним, сонячним небом завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі, добробут та злагода!», – зазначив у своєму вітальному слові Богдан Урбанський.

Кращі працівники галузі були відзначені Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради за багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі району та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Окрім теплих поздоровлень і грамот, працівникам сільського господарства був подарований чудовий концерт.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю